Haberler

06.12.2016
20.yıl videomuz

HAKKIMIZDA

SERA GROUP AİLESİ İÇİN “GÜVEN” KALBİN ATTIĞI YERDİR.

1995 yılında Dr. Sani Şener’in engin ve yüksek mühendislik tecrübesiyle aile şirketi olarak kurulan Sera Group, Türkiye’de ve yurtdışında ağırlıklı olarak büyük inşaat projeleri gerçekleştirmektedir. Sera Group aynı zamanda gayrimenkul geliştirme ve stratejik yatırımlara odaklanmış bir gruptur.

Bugüne kadar toplam 4 milyon m2’lik alt ve üstyapı inşaat projesini başarıyla tamamlamıştır.

SERA Group; inşaat ve havacılık sektöründe Türkiye'de pazar lideri konumunda olan TAV Havalimanları Holding’in; TAV İnşaat ve TAV İnşaat’ın bağlı bulunduğu tüm kuruluşların ortağıdır.

Bir diğer yatırımı olan TUVTURK projesi kapsamında yılda 100 .000den fazla araca hizmet veren Trabzon ve Of şubeleriyle araç muayene istasyonunlarını işletmektedir.

 25 yıllık yükseliş devam ediyor.

Sera Group, 25 yıl gibi bir sürede, birbirine kenetli, uyum içinde hareket eden, istikrarlı, dinamik, işinde uzman ve tecrübeli teknik ve idari kadrosuyla; türü veya büyüklüğü ne olursa olsun tüm inşaat sözleşmelerini en doğru şekilde yürütebilecek kapasiteye sahip köklü bir kuruluş haline gelmiştir. Projelerde elde ettiği operasyonel ve finansal başarılarla bölgenin itibar sahibi kuruluşları arasında yerini almıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında, tüm ofis ve santiyelerde 300’ü aşkın beyaz yakalı ve toplamda 2000 çalışanıyla her gün hayata değer katan projeler gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Bugün inşa etme tutkusu sayesinde ulaştığı büyük başarılarla kazandığı güveni her projede haklı çıkarmanın gururunu yaşamaktadır. Büyük ve orta ölçekli projelerde başarılarına yenilerini ekleyerek emin adımlarla ilerlemeye, yükselmeye ve büyümeye kurumsal bir aile şirketi olarak devam etmektedir.