Haberler

06.12.2016
20.yıl videomuz

KULLANIM KOŞULLARI

Bu web sitesi herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgi verme amacına yönelik olarak hazırlanmıştır.

Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir. Sitemizde ki bilgi, belge, marka, logo, resimler, gazete kupürleri ve diğer hususlar kişisel bilgilenme amacına hizmet ettiğinden, bunların çoğaltılması, dağıtılması, yüklenmesi, basılması, yayınlanması, ve sair yollarla ticari amaçlara istinaden kullanılması Şirketimiz Sera Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş'den yazılı ön iznine tabidir. Site içerisinde yer alan tüm bilgilerin, sehven yapılan hata ve beyanatlar müstesna olmak üzere. doğru, açık ve anlaşılır olması esas amacımızdır. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve doğru olmasını sağlamak için çaba göstermektedir.

Ziyaretçilerimizin, Sitemizde yer alan Erişim linklerini kullanarak elde edeceği bilgilerin kullanılması halindeher türlü sorumluluk bağlantı kurulan link yetkililerine aittir. Web sitemizde zaman zaman yer alan linkleri kullanılarak diğer sitelere ulaşmanız halinde, o sitelerin kullanım şartları geçerli olup, link verilen web sitelerinin içeriğinin doğruluğunu taahhüt veya garanti etmemekteyiz. Bu linkleri kullanıp kullanmamak tamamiyleziyaretçilere bağlı olup, verilen linki kullanmak suretiyle ilgili siteye girilmesi veya kullanılmasından doğabilecek zararlardan münhasıran sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Şirketimiz önceden haber vermeksizin Site içeriğini ve yasal uyarı metnini yeniden düzenleme, bazı bilgi, belge,resim, logo vesair içerikleri Siteden kaldırma hakkına haizdir.

Sitemizde bulunan marka, logo, resimler, tanıtım filmleri ve benzeri materyallere ilişkin tüm telif ve/veya fikri mülkiyet hakları Şirketimize ait olup, 5846 Sayılı Fikri ve Sinai Mülkiyet Hakları Kanun'u ve diğer mer'i kanun ve nizamlar çerçevesinde korunmaktadır. Site içeriğinin herhangi bir surette tahrifi, site içeriğine Şirketimiz dışında yapılacak her nevi kanuna aykırı müdahale, Site içeriğinin işbu Yasal Uyarı metnine aykırı kullanımı ve telif haklarına aykırılık cezai ve/veya hukuki takibatla sonuçlanabilir.