Haberler

06.12.2016
20.yıl videomuz

BELGİN BERKER

BELGİN BERKER - Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1986 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nde öğrenimine devam ederken stajyer olarak girdiği Sadri Şener A.Ş.'de; mezuniyet ile birlikte Finansman Müdürü olarak göreve başlamış olup daha sonra da Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmasına devam etti. Sonrasında Sadri Şener Grubu bünyesinde olan SASEK A.Ş.'ye Genel Müdür olarak atandı.

1995'de SERA'nın kuruluşu ile birlikte 1995-2006 yılları arasında Sera Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş.'ye ortaklığıyla Yönetim Kurulu Üyesi olarak Genel Müdür görevini de üstlenmiştir. 2006-2013 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür olarak devam etmiş olup 2014 yılında Genel Müdürlük görevini devrederek Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak devam etmektedir.

AHMET OZAN ŞENER

AHMET OZAN ŞENER - Genel Müdür

Ahmet Ozan Şener, 2004 yilinda Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra, 2006 yılında da Politechnico di Milano Universitesi Stratejik Design ve Pazarlama yüksek lisansından mezun olmuştur.

 

İtalya'da Bovis Lend Lease'deki stajından sonra Tav Havalimanları Holding'in Katar Havalimanı projesinde 2 sene Doha da çalışmıştır. 2007 yılında SERA GROUP'da Yönetim Kurulu üyeliği ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak Dubai ofisini kurmuştur. 2009 yılında İstanbul ofisini kurduktan sonra 2014 itibarıyla Genel Müdürlük görevini üstlenmiştir.

DAMLA NUR ŞENER AKKAYNAK

DAMLA NUR ŞENER AKKAYNAK - CFO

Damla Şener Akkaynak, 2001 yilinda İngiltere’de Warwick Universitesi Endustri Muhendisligi mezun olduktan sonra, Arup Londra ofisinde mühendislik danismani olarak görev almistir.

 

2005-2007 yillari arasinda London Business School da MBA öğrenimini gördükten sonra, Goldman Sachs Londra ofisinde Gelişen piyasalar bolumunde sabit gelirli finansal türev urunlerden sorumlu uzman olarak rol almistir. 2009 yilinda Turkiye ye dönüp SERA da Stratejik Planlama Koordinatoru ve Yönetim Kurulu üyesi olmustur. 2014 itibariyle Chief Financial Officer olarak görevine devam etmektedir.