NEDEN SERA ?

Eğitimli, karar verebilen, özgün ve dürüst kadroları ile üreten, üretirken büyüyen, büyüdükçe paylaşabilen, paylaştıkça ve ürettikçe ülke insanına faydalı olan, her ne kadar kurumsal bir yapıya doğru ilerleme yolunda olsa da, aile şirketi olmanın takip, özen ve samimiyetini hissedebileceğin, yeteneklerinin fark edilebileceği, fark edildikçe değerli hissedebileceğin, değerli hissettikçe beraber yürüyeceğin bir iş yeri.

Yöneticilerin profesyonelliği ve yol göstericiliği, iş ortamının huzur ve güven sağlamasıyla birlikte şirketin çalışanına olan saygısı en başta gelmektedir. Bu şekilde tarifleyebilirdim.

Kurumsal bir yapısı olan firmamız, aile şirketi gibi çalışma ortamı sağlamaktadır. Çalışanını beli bir süre için işe başlatmaz.  Çalışmak isteyen ve çalışan arkadaşlarımız iş aramak zorunda kalmaz. Zira ben 6 ay süre için girdiğim firmamda 12. Senemi bitirmenin grurunu yaşamaktayım.

Ailenin bir parçası olmaktan her zaman mutlu olacağın bir yer derdim.
Sera yapı , çalışanları için , iş üretimi için her türlü imkanı sağlar , bu şirkette çalışan herkes kendisini geliştirme yetiştirme imkanı bulabilir. Mutlu bir şekilde çalışabilecekleri ortamı sera yapı'da bulacaklardır.
Vizyon sahibi,finansal gücü ve iş istikrarı olan kurumsal bir aile şirketinde  ; manevi takdir ve insan odaklı yaklaşıma sahip ,teknik bilgilerinin yanında ekip çalışmasına önem veren yöneticilerle birlikte çalışacaksın.

Gün içindeki vaktin çoğunu geçirdiğin iş yerinde ailenden uzak olmadığını hissettiğin. Çalışanına değer veren birlikteliğin nedemek olduğunu hissettiren iş yeri..

Konvansiyonel yönetimleri benimsemiş sözde kurumsal firmaların aksine, proje süreçlerinde organizasyon şemasındaki yerinizden bağımsız olarak sürece katkı yapabildiğiniz bir iş yeri.

 İnşaat firması olduğu halde personelini proje bazlı değil sahiplenip başka projelerde de çalışmak isteyen firma.